Wampiry

Wampiry : D

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-09-30 00:07:41

Rena

Moderator

Zarejestrowany: 2011-09-29
Posty: 2
Punktów :   

Yo :3

Witam! Nazywam się Rena, w lipcu skończyłam 19 lat.  Japonią interesuję się od jakiś 4 lat. Ciężko mnie określić – raz jestem uroczą lolitką, choć w ciemnych kolorach, a raz całkowicie odmienną dziewczyną ubraną w spodnie z klamrami, luźne sweterki i creepersy. Lubie czytać książki, głównie tematyka fantasy i tego typu, ale nie pogardzę także innymi gatunkami.
Uwielbiam także muzykę, z japońskich zespołów moimi ulubionymi są: Versailles, Moi dix mois, D'espairsRay, Nega, Gossip, Matenrou Opera, SCREW, -OZ-, UNSRAW, D, Dir en grey, Lynch.,12012 i wiele, wiele innych, ale na wyliczenie ich wszystkich nie wystarczyłoby mi tu miejsca
Poza japońską muzyką lubię i chętnie słucham także metalu, m.in. Slipknot'a i Marilyn'a Manson'a, oraz muzyki klasycznej.
Wampiry kocham od zawsze. Moje zainteresowanie nimi rozwinęło się po obejrzeniu filmu Underworld. Moim ulubionym tytułem o wampirach jest zdecydowanie "Bara no konrei", w którym występuje kochane Malice Mizer.
Lubię również anime i mangi o wampirach szczególnie Vampire Knight, Bloody Kiss.

Offline

 

#2 2011-09-30 00:19:42

 SabatoTwin

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-09-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: Yo :3

Witaj Rena-chan,po odczytaniu posta zaraz odlecę,wiesz ile wspólnego mamy?Kocham Marlin'a manson'a też <3 j3go muzyka jest epic
Jeszcze raz przepraszam,i witam  w forum,miejmy nadzieję że nie uciekniesz : D
Edit:Wiem trochę o tobie z opowiadań Kiryuu więc daje Ci miano Moderatora : D W końcu kochasz wampiry i jesteś pierwszym zaproszonym przeze mnie użytkownikiem X3.


"Bloody kiss"-śmieszne,krótkie,chce się więcej ; ;

Offline

 

#3 2011-09-30 02:20:33

Rena

Moderator

Zarejestrowany: 2011-09-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Yo :3

Ah~~~~ już się boję co ona naopowiadała!!! hahaha D no ale cacy *_* <333 Manson jest boski

Offline

 

#4 2011-10-04 10:15:06

FUKU

Pomocnik

Zarejestrowany: 2011-10-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Yo :3

Jako Pierwszy użytkownik witam was^^ Jestem Artur, lat 22(tak,jestem już stary). Japonia i anime interesujęsię jakieś 5 czy 6 lat, ale to nie ma znaczenia:p Słucham Kokii, Yuki Kajiura, Akiko Shinata i j-pop, j-rock i troche reggea. Natomiast nienawidzę wszelkiego rodzaju techna i rapu. Moim ulubionym anime o wampirach jest Dance in the vampire bound i Karin.

robi się nowy temat  w dziale  tak na przyszłość //SabatoTwin

Offline

 

#5 2011-10-10 19:56:38

Mrcwaniaczek

nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Yo :3

Eeeem Nie za bardzo znam sie na forum wieć przepraszam jeśli napisałem w złym miejscu ^_^

Ja też chcialbym sie przywitać. Jestem Kamil lat 15, Mieszkam w Anglii, zainteresowania, Anime żecz jasna.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inkwizycja.pun.pl www.nolajf.pun.pl www.cs-ziolo.pun.pl www.cs2dsite.pun.pl www.klazzhab.pun.pl